[Tisk]
O serveru

Co je www.tlakinfo.com?
Portál Tlakinfo.com je oborový zdroj informací z oboru tlakových zařízení, který přináší aktuální informace o dění v oboru.. Svým obsahem je zdrojem informací z oboru pro provozovatele, revizní techniky, výrobce, projektanty, montážníky, zároveň je i pomůckou pro projektanty, autorizované osoby, orgány SOD, montážníky, a studenty. Portál poskytuje veškeré informace a služby pro návštěvníky zdarma.

Co je smyslem Tlakinfo.com?
Smyslem je zabezpečit, aby veškeré informace, předpisy, dokumentace výrobků, technická řešení apod., byla k dispozici všem, kteří veškerou svojí činností ovlivňují výslednou bezpečnost a spolehlivost tlakových zařízení tak, aby se v maximální míře snížila nehodovost těchto zařízení.

Kvality portálu Tlakinfo.com
Měrnou jednotkou kvality portálu Tlakinfo.com je především vysoká návštěvnost. Každý den navštíví portál několik set lidí, kteří se zajímají o problematiku tlakových zařízení a vyhledávají informace z oboru, o firmách, výrobcích a službách. Obsahuje dlouhodobě budovanou základnu statických informací k jednotlivým vybraným tématům z oboru tlak a adresář firem, kde můžete účinně prezentovat své výrobky a služby.


Podmínky užívání portálu TLAKinfo.
Připomínky, náměty a dotazy - redakce portálu.
© Copyright TLAKinfo 2005-2024, všechna práva vyhrazena.