[Tisk]  [Poslat e-mailem]  [Hledat v článcích]
ODBORNÝ SEMINÁŘ - PŘIPRAVTE SE NA TOPNOU SEZÓNU
Datum: 4.9.2019
Autor: Centrum technologických informací a vzdělávání – CTIV při Ústavu strojírenské technologie – ÚST, Fakulty strojní ČVUT v Praze a Centrum pro povrchové úpravy

Seminář se týká způsobů bezpečné údržby výměníků a teplárenských zdrojů (včetně parogenerátorů), ale i dalších zařízení v průmyslu (chladiče, potrubí, formy) s cílem úspor energií vyčištěním vnitřních povrchů. Dokonalým vyčištěním teplosměnných ploch získáme až 30 % prokazatelných úspor energie.

Tento odborný seminář se uskuteční 19. 9. 2019 na Fakultě strojní ČVUT v Praze Dejvicích Technická 4, Praha 6 - Dejvice od 10 do 14 hodin. Metro A stanice Dejvická. Prezence účastníků od 9:15 do 10:00 hodin. Místnost bude značena od hlavní vrátnice budovy.

Vzhledem ke kapacitě sálu i zájmu o tuto problematiku prosíme o potvrzení Vaší účasti na tomto semináři co nejdříve, přihláškou v příloze této pozvánky na email: jiri.kuchar@fs.cvut.cz .

Vložné semináře činí 605,- Kč včetně DPH (500,- Kč bez DPH) za osobu a zahrnuje náklady na organizační výdaje a občerstvení. Hodnocení
Zhodnoťte, jak se Vám článek líbil (1 = výborný ... 5 = špatný)
 


Podmínky užívání portálu TLAKinfo.
Připomínky, náměty a dotazy - redakce portálu.
© Copyright TLAKinfo 2005-2022, všechna práva vyhrazena.