Nalezené záznamy
ADOLF CHVOJKA s.r.o.  www.adolfchvojka.cz
Nabízíme: Revize a zkoušky. Školení obsluh a topičů. Poradenská činnost. Zpracování pasportů TNS, včetně pevnostních výpočtů. Proměřování tlouštěk materiálů UTZ.
AEF Acimex Electronics Fulnek, s.r.o.  www.aef.cz
Projekce, výroba, dodávky, montáž a servis vzduchotechniky, klimatizací, odvlhčovačů, tepelných čerpadel, MaR.
logoAir Consult CZ s.r.o.  www.airconsult.cz
Prodej, revize a provoz tlak. nádob na stlačený vzduch.Poradenství, úprava a měření kvality stl. vzd.,školení provozovatelů kompresorů a školení efektivního využití stl. vzd.Zastupování výrobců na trhu, prodej bezolej. a zubařských kompresorů, měřící...
Air Technology, s.r.o.  www.airtechnology.cz
Výroba a instalace systémů MaR, EZ pro zakázky realizované firmou AL-KO GmbH v CZ, SK a UA i pro vlastní zakázky firmy Air Technology s.r.o. včetně implementací uživatelského software. Firma disponuje zázemím v oblasti projekční, výrobní, montážní a ...
Aktia International, a.s.
Firma prodává, montuje i opravuje průmyslové chlazení, klimatizace, autoklimatizace, chladírenské nářadí, chladničky, mrazničky, chladící pulty, chladicí vitríny, chladicí boxy, výrobníky ledu a sody, tepelná čerpadla. Prodej izolací Aeroflex.
ANDREAS spol. s r.o.  www.andreas.cz
Zajišťujeme návrhy, prodej, montáž, opravy, servis, revize pro chlazení, chladničky, klimatizace, vitriny, chlazení vody, mrazící boxy, výrobníky ledu. Prodej náhradních dílů pro chladicí zařízení, chladicí techniku a gastro, dodáváme těsnění dveří.
ANEL-Rudolf Housa
Revize a servis OPZ,vypracování normativních dokumentů týkajících se OPZ, kotel a pod.,školení obsluhy OPZ. Výroba technických plynů. Instalace plynu a provádění plynařských prácí.
BAKAJ - servis chlazení
Montáž, servis a opravy chladicí a mrazicí techniky, klimatizační a výčepní techniky, dodávky a montáž chladicích a mrazicích boxů, elektroservis a elektromontáže chladicí techniky a sušicích zařízení zrnin.
BALON
Revizní technik. BJS-kompresory,sro.Pelhřimov.
Bedřich Legner - RETEN
Revize TNS, školení obsluh TNS
BEKALT - Pavel Belatka
Prodej a montáž chladicího a mrazicího zařízení, montáž boxů a chladíren, dodání a montáž klimatizací, servis, revize úniků.
logoBESO-Robert Beneš  www.besoservis.cz
Servis, prodej, oprava a montáž: - pojistné ventily - regulátory tlaku - uzavírací ventily -mechanické,elektrické,pneumatické - zpětné klapky - odvaděče kondenzátu - čištění vnitřních plášťů tlakových nádob - oprava a prodej bezpečnostní výstroje tla...
Biegun Jiří
Provádíme revize tlakových nádob. Nabízíme školení pracovníků. Zpracováváme kompletní dokumentace k provozovaným tlakovým zařízením.
Bratři Horákové, s.r.o.  www.horak-bros.com
Výroba chladicího a mrazicího zařízení. Nabídka chladírenských a mrazírenských provozních izolačních dveří, jednotek a regálů.
BREMATECH a.s.  www.brematech.cz
Stavby a rekonstrukce chladíren s řízenou atmosférou.
B.R.K. - CHLAZENÍ A KLIMATIZACE, s.r.o.
Komplexní služby - projekce, dodávka, montáž, servis v oblasti chladicích a klimatizačních zařízení.
Brnofrost, spol. s r.o.  www.brnofrost.cz
Poskytování služeb v oboru čpavkového chlazení, dodávka, montáž a revize zařízení.
Bronislav Kosiec - FIRN K+M
Servis chladicího zařízení.
Complete CZ, spol. s r.o.  www.completecz.cz
Společnost dodává: přesnou klimatizaci, kondenzační, free-coolingové a chladicí jednotky, tep. čerpadla, splity, VRF systémy, fan-coily, ROOFTOPy, hydr. moduly, chladiče a kondenzátory, požární a tunelové ventilátory. Poskytujeme servis 24/7/365.
COOL spol. s r.o.  www.cool-klimatizace.cz
Nabízíme prodej, montáž, servis a opravy v oborech klimatizace, chlazení a vzduchotechnika. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla švédské značky IVT pro vytápění. V nabídce jsou čističky vzuduchu FAIR pro gastronomické provozy.
C V B s.r.o.  www.cvb.cz
Provádíme montáž, dodávku, servis klimatizace a vzduchotechniky do každého interiéru. Prodáváme split, multisplit systémy, ventilátory, tepelná čerpadla, bílá technika, čističky vzduchu, chladírenské technologie, mobilní, okenní i autoklimatizace.
Červený, s.r.o.  www.chlazenicerveny.cz
Prodej, opravy a montáže chladírenských zařízení a klimatizačních technologií.
Dalimír Marek  www.revizemarek.cz
Revize TNS a Parních a horkovodních kotlů.Revize plynových zařízení,regulačních stanic, LPG a zemního plynu, plynovody, školení obsluhy PZ a kotlů.
EGE - GASTROTECHNIKA, s.r.o.  www.egegastro.cz
Naším programem je výčepní a nápojová technika. Vyrábíme průtokové chladiče na pivo, víno a další nápoje, výrobníky sody a ohřívače vína. Dodáváme na klíč kompletní výčepy - vedení, stojany, myčky, chlazené nerezové stoly a čisticí barely.
EKOCHLAZENÍ, v.o.s.  www.ekochlazeni.cz
Prodej a servis klimatizační techniky, chladicích a mrazicích technologií, výčepních zařízení a tepelných čerpadel.
Elektrotechnický zkušební ústav, s.p.  www.ezu.cz
Zkušebna posouzení shody, certifikace na systémy řízení ISO 9001, 13485, 14001, ČSN ISO/IEC 27001 a 20000-1, BS 15000, OHSAS 18001, RoHS. Dále zkoušky EMC - elektromagnetická kompatibilita, homologace, metrologie, vibrace, klimatické zkoušky a hluk.
ESTA-Energetická strojírna Tisová, s.r.o.  www.esta-eti.cz
NÁDOBY, NÁDRŽE, ZÁSOBNÍKY, SILA, KONTEJNERY.výroba, dodávky, projekce, montáže, stavby na klíč, opravy, rekonstrukce, včetně nerezových a speciálních materiálů. Povrchová úprava včetně speciálních.Žárový nástřik (šopování) hliníkem a zinkem. Tryskání...
František Němec - Chladírenský servis
Prodej, montáže a opravy chladicí a klimatizační techniky.
František Šimek
Revize a zkoušky vyhrazených tlakových zařízení.
Frigocom, spol. s r.o.  www.frigocom.cz
Prodej a servis chladicích, mrazicích a klimatizačních zařízení.
FRIGOMONT a.s.  www.frigomont.cz
Provádění staveb a jejich změn, dodávka a montáž chladírenských a mrazírenských technologií. Firma certifikována ISO 9001.
Friterm, s.r.o.  www.friterm.wz.cz
Jsme prodejci a výrobci chladicí a mrazicí techniky - chladicí, klimstizační, nápojová a gastro technika. Dále provádíme servis.
logoGaseco spol.s r.o.  www.gaseco.cz
Rádi bychom vás seznámili se společnoctí GASECO s.r.o. a nabídli naše služby v oborech plyn, sanita a topení . Nabídka: Zajištění projekčních prací včetně inženýrské činnosti Provedení montážních prací v oborech: sanita, plyn a topen...
Grasso Czech s.r.o.  www.grasso-global.com
Výroba a prodej průmysl. chladicího zařízení pro potravinářský a chemický průmysl. Výstavba chladíren a mrazíren. Chladicí zařízení pro klimatizaci, tepelná čerpadla, umělá kluziště.
HAUSER spol. s r.o.  www.hauser.at
Výroba, prodej, montáž a servis chladicí techniky, chladicího a mrazicího nábytku i boxů. Projekce a poradenství v oboru chlazení.
HERKA-KOMPRESORY
KOMPRESORY
Chladírenský servis ŠeMik s.r.o.  www.semik-chlazeni.cz
Prodej, montáž a servis chladících zařízení.
CHLAZENÍ - Troup Pavel
Prodej, montáž, opravy, servis a revize chladicí a klimatizační techniky.
Ingersoll-Rand Equipment Manufacturing Czech Republic s.r.o.  www.frc.cz
Vydávání a prodlužování certifikátů ATP pro mrazírenské a chladírenské přepravní prostředky.
Ing. Josef Bartoš - ENERGOSERVIS
Dodávky, montáže, projekce, poradenství, opravy, servis kompresorů NF, revize a školení obsluh průmyslového (především čpavkového) chladicího zařízení.
logoIng. Roman Pilát - Revize tlakových nádob, kotlů a plynových zařízení  www.tlakovenadoby.cz
Tlakové nádoby, kotle, plynová zařízení - revize, školení, předpisy, normy Revizní činnost: revize a zkoušky provozovaných tlakových nádob stabilních revize a zkoušky provozovaných parních a horkovodních kotlů 3. a 4. třídy revize plyn...
logoINTERMONT Pardubice s.r.o.  www.intermont.cz
Společnost nabízí údržbu, opravy a revize tlakových a plynových zařízení.Certifikovanou výrobu a montáže ocelových konstrukcí, tlakových a plynových zařízení. Vzdušníky, výměníky, tlakové i beztlaké nádoby včetně veškeré dokumentace....rychle a kvali...
Ivan Kräuter-FRIGA-agentura pro chladicí techniku
Dodávky, montáže, konstrukce, výroba, servis a revize chladicí techniky a klimatizace. Nízkoteplotní zařízení, autoklimatizace, znalecká činnost chladicí techniky.
Ivo Vrcek - ELZIM  www.elzim.cz
Prodej, servis a montáže průmyslového chlazení, klimatizace a bílého zboží.
Jan Drobiš - Chladící zařízení  www.drobis.cz
Dodávky a servis chladírenské a mrazicí techniky včetně klimatizací.
Jan Marišinský - THERM  www.komfortklim.cz
Montáž a prodej klimatizace.
Jaroslav Drobný - Tenas, servis tlak.zařízení
Revize tlakových nádob. Školení a přezkušování obsluh.
Jaroslav Fišer - KLIMAMONT  www.klimamont.cz
Nabízíme klimatizace, větrání, odsávání, filtrace vzduchu, zvlhčování a odvlhčování prostor. Ekologická výměna chladiv včetně likvidace. Provádění zákonných prohlídek a revizí.
Jaroslav Havlíček
Servis chladicí techniky.
Jiří Dvořáček
Revizní technik.
Jiří Spěváček /INTEZ/
Revizní technik.
logoJOHNSON CONTROLS INTERNATIONAL, spol. s r.o.  www.johnsoncontrols.cz
Poskytujeme služby v oblasti průmyslového chlazení.
JOP KOMPRESORY  www.jopkompresory.cz/
Opravy průmyslových kompresorů řad SK (200, 240, 300, 350 a 450), JVK (120) a DK (210/170), běžné opravy šroubových kompresorů, modernizace a rekonstrukce kompresoroven, úpravy stlačeného vzduchu, revize a zkoušky tlakových nádob, měření spotřeby vzd...
Karel Holeček  www.dekom.cz
Nedstruktivní zkoušky metodami: UT RT MT PT VT. Certifikace ČSN EN ISO 9712:2013, ČSN TNI CEN TR 15589-97/93/EC. Zkoušky jsme schopni provést přímo u zákazníka,nebo v naší labolatoři.
KAVER-CHLAZENÍ, s.r.o.  www.kaver-chlazeni.cz
Firma se specializuje na rekonstrukce, dodávky, montáže, revize a opravy průmyslových chladících zařízení na zimních stadionech, masokombinátech, mrazírnách a pekárnách.
Klima sdružení KWK, s.r.o.  www.klimakwk.cz
Dodáváme velký výběr klimatizační, vzduchotechnické a chladírenské techniky. Provádíme servis, instalaci a poradenské služby.
KLIMASERVIS CB, spol. s r.o.  www.klimaserviscb.cz
Klimatizace pro lidi a technologie. Kompletní dodávka a montáž klimatizačních jednotek a chladících zařízení. Záruční a pozáruční servis včetně revizí chladících a klimatizačních zařízení.
KLIMASTAR, s.r.o.  www.klimastar.cz
Nabízíme komplexní řešení klimatizací v různých modifikacích, průmyslové a speciální chlazení.
Klimax Teplice, s.r.o.  www.klimax.cz
Výroba, prodej, montáž a servis vzduchotechniky, klimatizace, tepelných čerpadel, čističek vzduchu a odvlhčení.
Klimont, s.r.o.  www.klimontsro.cz
Montáž a servis klimatizace, revize požárních klapek.
KUBELKA VÁCLAV - VK service 1
---zpracování evidence a plánů: 1) revizí a zkoušek tlakových nádob stabilních (TNS) 2) revizí a zkoušek parních a kapalinových kotlů (PKK) 3) pojistných ventilů a membrán (PV+PM), sledování termínů kontrol ---provádění revizí a zkoušek: 4) TNS A, B ...
LAVOS - servis chlazení spol. s r.o.
Provádíme servis a prodej chladící techniky.
Ledocom, spol. s r.o.  www.ledocom.cz
Nabízíme prodej, montáž a servis chladicí, mrazicí a klimatizační techniky.
LEDOSERVIS - EKO s.r.o.
Výroba a opravy průmyslových chladicích a vzduchotechnických zařízení.
Linde chladicí technika, spol. s r.o.   www.linde-kt.cz
Průmyslové chlazení – dodávky zařízení pro chlazení velkoskladů, distribučních center, zimní stadiony. Naše zařízení najdete i ve zdravotnictví, průmyslu a výzkumu.
Lubomír Waber -Revize
Revize, kontroly a zkoušky plynových zařízení E.F.G., parních kotlů R-K3, tlakových nádob R-N. Školení obsluhy .....
MICo spol. s r.o.   www.mico.cz
Výroba, montáž, údržba a opravy nádrží, výměníků, armatur, servopohonů; svařování.
MRAZIVEC, spol. s r.o.  www.mrazivec.cz
Prodej, dodávky, servis a montáž chladíren, mrazíren, klimatizací LG, chladicích a mrazicích boxů z PUR panelů.
M-tech, s.r.o.  www.mtech.cz
Firma M-tech, s.r.o. byla založena v roce 1993. Její hlavní činností je prodej a instalace klimatizačních zařízení od výrobce Mitsubishi Electric. Sortiment této značky zahrnuje klimatizační jednotky, deskové entalpické rekuperační výměníky vzduchu (...
Pavel Furka  www.furka.cz
Dodávka, montáž, servis chladicí a klimatizační techniky.
Plachý EMZET Chýnov s.r.o.  www.plachy-emzet.cz
Kompletní vybavování prodejen a gastronomických provozů.
PoinTec, s.r.o.  www.pointec.cz
Společnost zabývající se správou a údržbou budov a zejména jejich technických zařízení, ale také dodávkami a montáží technických zařízení budov (zejména vzduchotechniky a klimatizace).
POLAR - Kubů a syn  www.humpolar.cz
Prodej, montáž, servis chladicí techniky. Dodávky chladicích a mrazicích boxů vč. montáže izolačních panelů. Klimatizace budov. Tepelná čerpadla. Autoklimatizace. Šokové zchlazování a zmrazování. Měření a archivace teplot v potravinářství (přes PC).
PolyComp, a.s.  www.polycomp.cz
Středotlaké parní kotle, kontejnerové kotelny, bezobslužný provoz kotlů, odvaděče kondenzátu, parní turbogenerátory, parní motory, úpravny vody, výměníkové stanice, akumulátory tepla, utilizační výměníky, kondenzační výměníky, spalování biomasy, flui...
PROFI - kompresory s.r.o.  www.profikompresory.cz
PROFIMONT a.s.  www.profimont.cz
Potrubní rozvody, technologická zařízení, zásobníky a nádrže, ocelové konstrukce, rekonstrukce a opravy.
Revos, s.r.o.  www.revos.cz
Montáž, opravy a revize výkonových transformátorů. Prodej topných kabelů Flexelec.
Roman Šnajdrvint  www.chlazenicr.cz
Provádíme servis a revize freonových chladicích zařízení (ČKD Choceň). Přestavba na ekologická chladiva. Dodáváme a montujeme průmyslové chlazení kapalin. Montáže klimatizací a tepelných čerpadel. Kontroly těsnosti okruhu revizním technikem.
logoSEA CZ, a.s.  www.seacz.cz
Předmět činnosti SEA CZ, a.s.: Dodávky a servis kotelen včetně dodávek staveb. Výroba, dodávka a montáž kotlů, tlakových i netlakových nádob, montáže, opravy a servis hořáků. Výroba, dodávka a montáž kotlů na spalování dřevní štěpky, resp. ...
SERVIS CHLAZENÍ Dostál, spol. s r.o.
Dodávky a montáž průmyslového chladicího zařízení, tepelných čerpadel a klimatizace se záručním i pozáručním servisem.
Servis chlazení Poděbrady, s.r.o.  www.jc-chlazeni.cz
Montáž chladíren a mrazíren na klíč.
logoSchneider Bohemia, spol. s r.o.  www.schneider-bohemia.cz
Nabízíme řešení v oboru tlaková vzduchotechnika: kompresory - pístové, šroubové, pojízdné, stabilní, tlak. nádoby. Dodáváme zařízení na úpravu stl. vzduchu, sběr a úprava kondenzátu, rozvody vzduchu v plastu, hliníku a oceli, pneumatické nářadí.
Štorch Vladimír
Revize kotlů a TNS
TENZA, a.s.  www.tenza.cz
Obchodní a inženýrsko-dodavatelská činnost včetně uskutečňování dodávek špičkových technologií, zařízení a komponentů pro systémy výroby, výměny a rozvodu tepla. Montáž, opravy, rekonstrukce, revize a zkoušky vyhrazených tlakových zařízení.
Tip-Ex Partner, s.r.o.  www.tip-ex.cz
Poskytujeme komplexní služby při přípravě, realizaci a provozu gastronomických zařízení všech typů, celků průmyslového chlazení, zdravotnických zařízení všech typů, laboratoří a prádelen.
logoTLAKON SK, s.r.o.  www.tlakon.sk
Návrh a výroba beztlakových a tlakových nádob, výmenníkov tepla, ohrievačov, napájacích nádrží, odplyňovačov,rozdeľovačov, filtrov, tlakových zariadení do technologických procesov,zvarencov
TLAKSYSTEM - KOMPAKT s.r.o.  www.tlaksystem.sk
Komplexní zabezpečení dodávky vyhrazených tlakových zařízení, jejich příslušenství a armatur.
Trane ČR spol. s r.o.  www.trane-chiller-rental.com/cz/
Služby Trane Rental Services nabízejí široké spektrum zařízení pro plánované a neplánované potřeby - jednotky pro dočasné chlazení, nástřešní jednotky a přenosná čerpadla - pro krátkodobé nebo dlouhodobé chlazení, a to v případě výpadků nebo sezónníc...
Třinecká klimatizace, a.s.  www.trineckaklimatizace.cz
Projekce, dodávka, montáž a servis vzduchotechniky, tepelných čerpadel a odvlhčovačů, nabídka elektromontážních prací.
logoT-servis ,kompresory s.r.o. Chrudim  www.t-servis.cz
technika stlačeného vzduchu
UCHYTIL s r.o.  www.uchytil.eu
Nabízíme dodávky a rekonstrukce plynových kotelen, výměníkových stanic, ústředního vytápění obytných a účelových objektů včetně projektů a servisu.
Uniseal Praha, s.r.o.  www.uniseal.cz
Opravy, revize a zkoušky vyhrazených tlakových zařízení.
VAFR, spol. s r.o.  www.vafr.cz
Provádíme dodávky, montáže, návrhy, opravy a servis klimatizačních jednotek, tepelných čerpadel a chladírenských zařízení. Zajišťujeme revize úniků kontrolovaných látek v chladících systémech.
Vaše služby s.r.o.
Technický servis zařízení klimatizace, chlazení, vzduchotechniky, elektro a MaR.
logoVladislav Šlitr - Gas Fire Engineering  http://www.riello.cz
Firma Vladislav Šlitr-GFE se zaměřuje na prodej a servis tepelné a spalovací techniky. Dodáváme plynové, olejové a dvoupalivové hořáky RIELLO od 11 do 32 000 kW včetně mnoha příslušenství. Zajišťujeme montáž, uvedení do provozu, záruční a pozáruční s...
Vlček Vladimír - revize, technická pomoc
Vlk & spol. chladírenské technologie  www.vlk-spol.cz
Prodáváme, servisujeme a montujeme chladírenské technologie a klimatizace. Vyrábíme izolační PUR panely pro chladírenské a mrazírenské dveře a boxy.
V-S KOM, s.r.o.  www.veskom.cz
Obchod, projekce, dodávky, montáž, servis chladicí a klimatizační techniky, energetické poradenství.
V-TROLL, s.r.o.  ww.viamont.cz/vtroll/vtroll_hlavni.htm
Komplexní revizní činnost.
logoVýchodočeské plynárenské strojírny, a.s. - VPS, a.s.  http://www.vpsr.cz
Výroba stabilních a přepravitelných tlakových nádob dle evropských standartů, projekce, montáže a servis plynových zařízení, odborné zaměření na oblast propan-butanu (LPG). Dodávky silničních cisternových návěsů a nástaveb pro přepravu LPG a CO2.
logoVzdělávací Středisko GAS Olomouc - Jiří Holub - plynová zařízení   www.gasolomouc.cz
Školení v oboru plynových zařízení ukončené zkouškou TIČR Praha. Revize a zkoušky VTZ. Revize a zkoušky vyhrazených plynových zařízení: C - zařízení pro plnění nádob plyny, včetně tlakových stanic - bez omezení E - zařízení pro zvyšování a...
Zdeněk Hotový
1)Provádění revizí, zkoušek těsnosti a tlakových zkoušek provozovaných vyhrazených tlakových zařízení v rozsahu: tlakové nádoby stabilní skupiny A,B, 2)Instalace vody, topení a plynu
Zdeněk Pustějovský
Revize vyhrazených tlakových zařízení a ocelových konstrukcí
ZEFA, Hasicí technika  http://www.zefa.cz/
Revize TNS, školení obsluhy. Zákonné revize – kontroly provozuschopnosti hasicích přístrojů, hydrantů, požárních klapek,protipožárních prostupů, ucpávek a dalšího zařízení požární ochrany. Prodej, opravy, osoba odborně způsobilá v PO.
Ziehl - Abegg, s.r.o.  www.ziehl-abegg.com
Vyrábíme a dodáváme průmyslové ventilátory axiální, ventilátory radiální a tangenciální ventilátory pro oblasti klimatizace, tepelná čerpadla a vzduchotechnika.
ZUŠŤÁK
Revize vyhrazených technických zařízení. Bezpečnost a ochrana zdraví při práci.
AGAS - ING. GRMELA v.o.s.
Aleš Mazourek
Antonín Hyška - REKON
Antonín Kouřil - AK Servis
Bedřich Snášel
Beran František, revize tlakových nádob
Ing. Miroslav Bína
Bohumil Tříska
B & SPOL., s.r.o.
BT servis
C. H. Ú. V. a PETR KOHOUT
CRYOSERVIS s.r.o.
Čech,revize TNS a PZ
ČKD Dukla a.s.
Daniel Merfait
Defektoskopie Liberec s.r.o.
D.I.M. spol. s r. o.
DUKLA CZ, s.r.o.
EGS a.s.
EKOENGINEERING, a.s.
EKOS Mimoň spol. s r.o.
ENEX spol. s r.o.
Esmo mohelnice, s.r.o.
EUROMONT GROUP a.s.
Feromont s.r.o.
FEROSTAV, a.s.
František Babický OREMO
František Mareš
František Moťka - VTZ Servis
Fremenit spol. s r.o.
Gaskonsult s.r.o.
GASSERVIS - Jaroslav Koval
Gastherm spol. s r.o.
HEGas,s.r.o.
HOCH-REVIZE TLAKOVÝCH ZAŘÍZENÍ
H - PLYN Marek Hlavnička
Chezak spol. s r.o.
CHLAZENÍ servis s.r.o.
Ing.Bohuslav Petránek
Ing. František FILIP
Ing. František Skácel
Ing. Gustav Kroupa - Kroupa
Ing. Jaroslav Louma - Kovotechna
Ing.Jaroslav JEŘÁBEK IJJ
Ing. Josef Hipšr
Ing. Karel NOVÁK
Ing. Ladislav Zugar
Ing. Milan ŠLEJHAR - MAVE
Ing. Milan Píša - revize TNS, bezpečnost práce
Ing. Miroslav Jun
Ing. Pavel Rusek
Ing. Radana Fučíková
Ing. Václav Švarc - Revize tlakových nádob stabilních
Ing. Vladimír Urban-PTS
Ing. Zbyněk Sochor - SOZ
INSEBO spol. s r.o.
INSTALLTOP spol. s r.o.
IVEL plus s.r.o.
Ivo Valeš - VATOP
Jan Čáp - Revize plynových a tlakových zařízení
Jan Hasoň
Jan Tichý - Revize plynu, TNS a kotlů
Jaromír Skoupý
Jaroslav Bilský, TIS-BI
Jaroslav Berka - Revize technických zařízení
Jaroslav Bilský, TIS-BI
Jaroslav Kozlík
Jaroslav Langhans
Jaroslav Lachman
Jaroslav Savič
Jindřich Kaucký
Jiří Gruchala
Jiří Hellmich
Jiří Jelínek
Jiří Kofránek
Jiří Mach
Jiří Pinc - AUTO-GAS-SERVIS
Jiří Pospíšil
Jiří Rys - Plynová a tlaková zařízení
Jiří Svoboda
Jiří Szalay
Jiří Šimánek - Plynoservis
Jiří Šmutzer
JOP SERVICE s.r.o.
Josef Faigl
Josef Haumer
Josef Chytráček
KLIMCO, společnost s ručením omezeným
KOFING, a.s.
Kosogass-inženýring,s.r.o.
Ladislav Holuša
Letiště Praha s.p. - úsek expertiza a energetika
LI-VI Praha spol.s.r.o.
Lubomír Rajdl
Lubomír Skalník
Martin Kricner
Martin Kubánek - MK Servis
METOP SERVIS s.r.o.
Michal Korger - Radetest
Michal Vydra
Milan Baloun - revizní technik
Milan Baše - GAS SERVIS
Milan Čížek - ČK
Milan Petrášek - Retapz
Milan Řezáč
Miloslav Bartoň - Preciz
Miloslav Horkel
Miloslav Horkel
Miloš Topol
Miroslav Kopečný Bc.
Miroslav Nehonský
Miroslav Ptáček
NTS, s.r.o.
Oldřich Rovner - Revizní činnost
OLPET s.r.o.
Opravy tepelných zařízení
Pavel Dittrich - TECHNICKÝ SERVIS REVIZE
Pavel Liolias - bezpečnost práce
Petr Češpivo - revizní technit tlakových nádob
Petr Forman
Petr Hudec - TROPICO
PETRLA-CZ s.r.o.
Petr Neumann - 1. plynotopná České Budějovice
Petr Pýcha REKOS
Petr Rejlek
Petr Skoupý
Petr Voldán
Poradenství v oboru tlakových zařízení
PROKAT invest s.r.o.
PROKOP Vladislav
PZB spol. s r.o.
RECALOR spol. s r.o.
REDOZA s.r.o.
Regula Term
REMA Trutnov v.o.s.
Revimont, s.r.o.
Revize Pustějovský s.r.o.
R.O.K. 93 spol. s r.o.
Sedláček Jiří
Servisní a revizní služby Beran spol. s r.o.
SEVA-CB a.s.
Sova Liberec s.r.o.
Stanislav Mrkvička
Stanislav Bittengl
STROJ INSPEKT-Ing.Alfred Nilius
Svoboda Jiří
SZDT servis - Lubor Veselý
TACL - servis průmyslového chlazení
Tepelné zásobování Brno, a.s.
TERMOS s.r.o.
Tomáš Hes - HAT SERVIS
Topení - voda - plyn, domovní a průmyslové plynovody
Trendex Nova a.s.
Unimontex s.r.o.
Unitronics, s.r.o.
Václav KŘESADLO - Revize a opravy TNS a kotlů
Václav Kubelka - VK SERVICE 1
Václav Šimek
Vít Rozsypal
Vladimír Boula
Vladimír Švadlenka - ETIER
Vlastimil Malý - Techpor Litoměřice
Vlastimil Amcha
Vlastimil Čech - revize PZ
Vlček kompresory spol. s r. o.
VSK Pardubice s.r.o.
Zabra, s.r.o.
Zásobování teplem s.r.o.
Zdeněk Bábek
Zdeněk Kubánek - Revos Ostrava
Zdeněk MRKÁVEK
Zdeněk Švehla - ŠEA

Podmínky užívání portálu TLAKinfo.
Připomínky, náměty a dotazy - redakce portálu.
© Copyright TLAKinfo 2005-2024, všechna práva vyhrazena.